Tellimistingimused

Tellimine

• Ostu sooritamiseks ei pea ennast kasutajaks registreerima – kõik vajalikud andmed saab lisada ostu vormistamisel. Registreerudes kasutajaks, saad aga salvestada oma kontaktinfo kasutajakonto alla ning kui oled sisse loginud, siis ostu vormistamisel seda enam sisestama ei pea. Salvestatud kontaktinfot saab vajadusel alati parandada sisenedes oma kontole ja valides MINU KONTO / AADRESSID –> MUUDA või MINU KONTO / KONTO ANDMED.

• Leia e-poest soovitud toode.
NB! Kontrolli kindlasti üle, kas valikuvariantidega toote puhul valisid endale sobiva variandi!

• Vajuta toote juures olevale nupule LISA KORVI.

• Ostukorvi sisu saab kontrollida lehekülje ülaservas ostukorvi lingile või kujutisele vajutades. Vajadusel on võimalik avanenud alammenüüst otse maksmisele siirduda vajutades nupule KASSA. Ostukorvis olevate toodete kogust saad muuta vastavas lahtris kogust muutes. Seejärel vajuta nupule UUENDA OSTUKORVI. Toote eemaldamiseks ostukorvist vajuta toote pildi juures olevale nupule.

• Kui on võimalik kasutada kupongi, siis sisesta see lahtrisse KUPONGI KOOD ja vajuta KASUTA KUPONGI.

• Ostu vormistamiseks vajuta MINE KASSASSE. Vajadusel täida või paranda oma andmed. Tärniga tähistatud lahtrid on nõutavad. Kui soovid kauba saatmist arveaadressist erinevale aadressile, siis aktiveeri SAADA TEISELE AADRESSILE ja täida vajalikud lahtrid.

• Vali endale sobiv makseviis. Kui nõustud tellimistingimustega, siis aktiveeri vastav linnuke ja vajuta ESITA TELLIMUS.

• Peale tellimuse kinnitamist kuvatakse koos tellimuse infoga ekraanil ka teade, et Sinu tellimus on vastu võetud. Koheselt saadetakse sama info ka Sinu antud e-maili aadressile.

Kinkekaart

• Kinkekaardi ostmiseks tuleb ülamenüüst sisse logida.

• Kinkekaart kehtib maksevahendina vastavalt kaardi summale ZIZI kaupluses (Tallinn, Vene 12) ja internetipoes. Internetipoes saad kasutada ühe tellimuse kohta ühe kinkekaardi. ZIZI poes (Vene tn 12, Tallinn) saad tasumisel kasutada rohkem kinkekaarte. Esita kinkekaardid ostu ajal müüjale.

• Kasuta kinkekaardil näidatud kupongi koodi ostukorvis kaupade eest tasumisel, kinkekaardi summa arvutatakse su ostukorvi summast maha.

• Kinkekaardiga ei saa tasuda postitasu.

• Kinkekaarti ei vahetata rahaks, ei osteta tagasi ega vahetata ümber.

• ZIZI ei vastuta kadunud, varastatud või ilma loata kasutatud kupongi koodide eest. Kinkekaardi koos algupärase kupongi koodiga saab vajadusel oma konto alt uuesti alla laadida.

• Võimalike küsimuste puhul palun kirjuta meile shop(a)zizi.ee

Hinnad

• Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

• Hinnale lisandub kohaletoimetamise tasu sõltuvalt sihtriigist ja kauba kaalust. See tasu kuvatakse ostu vormistamisel eraldi real.

Pangaülekandega tasumine

Peale tellimuse vormistamist saadame Su e-postile arve. Ülekande selgitusse kirjuta palun tellimuse number, mille leiad arvelt. Kui makse ei ole 7 päeva möödumisel tellimuse vormistamisest meie kontole laekunud, siis loeme seda sooviks ostust loobuda ning tühistame Sinu tellimuse. Peale ettemaksu tasumist meie kontole, saadame Sulle kinnituskirja tellimuse täitmisele võtmise kohta. Kinnituskirjas on märgitud tarneaeg.

Kohaletoimetamine

ZIZI Disain OÜ tellib kauba tootjailt, millest tulenevalt võivad toodete tarneajad varieeruda 1–2 nädalat sõltuvalt laoseisust ja tootmistsüklist. Kui tellitud artikli tarneaeg kujuneb mingil põhjusel oluliselt pikemaks, kui veebipoes märgitud, teavitame Sind sellest aegsasti. Soovi korral võid tellimuse tühistada või tellimust muuta.

Tellitud kaup tuuakse tellimusele märgitud aadressi lähimasse postkontorisse. Enne postkontori postivahetust postitatud standardpakkide keskmine kättetoimetamisaeg saaja elukohajärgsesse postiasutusse Eestis on postitamispäevast ülejärgmisel tööpäeval.

Postisaadetise saabumise teade edastatakse saaja postkasti hiljemalt järgmisel tööpäeval. Rahvus- ja riigipühade ajal Eesti Post pakke või nende saabumise teateid kätte ei toimeta. Pakid või nende saabumise teated toimetatakse kätte rahvus- või riigipühale järgneval tööpäeval. Väljuvate saadetiste kättetoimetamine sihtriigis toimub vastavalt sihtriigi kättetoimetamise tingimustele.

Enne kohaletoimetamist peab olema tasutud 100% kogu tellimusest + transport.

Palun kontrolli enne tellimuse vormistamist esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. ZIZI Disain OÜ ei saa vastutada toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest. Kui ilmneb, et me ei saa Sulle soovitud kaupa mingil põhjusel saata, siis võtame Sinuga aegsasti ühendust, teavitades soovitud kauba puudumisest. Sul on võimalik valida puuduva kauba asemele midagi muud. Kindlasti võtame Sinuga ühendust juhul, kui paki saatmine mingil põhjusel viibib.

Kauba tagastamine ja garantiitingimused

• Tooteid saab tagastada 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest esitades avalduse e-postiga aadressil shop(a)zizi.ee Palume avalduses ära märkida ka kauba tagastamise põhjuse ja viisi. Toote tagastamisega seotud kulud katab ostja. Toode peab olema kasutamata. Juhul, kui tagastatav kaup on kasutatud ja/või rikutud, on ZIZI Disain OÜ-l õigus seda mitte vastu võtta.

• Kui meilt ostetud kaup osutub praagiks, siis vahetame selle ostuarve olemasolul välja kahe aasta jooksul, alates arvel olevast kuupäevast. Kui konkreetne kaup on selleks ajaks tootmisest maas, siis tagastame raha. Kauba vahetamisel tekkivad saatekulud kanname meie.

• Paraku ei saa me vastutada: (1) kauba rikkumise eest ostja süül; (2) kauba mittesihtotstarbelise kasutamise tulemusel tekkinud vigade eest; (3) kauba jooksva kulumise eest tavakasutamise korral.

• Samuti ei saa me vastutada toodete väikeste värvitooni erinevuste eest, mis tulenevad ostja arvutiekraani seadetest ja/või kanga tootja poolse kaubapartiide toonide erinevusest.

• ZIZI Disain OÜ ei vastuta ostjale tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida me ei saanud mõjutada, ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

Turvalisus

• ZIZI Disain OÜ kasutab kliendi poolt antud isikuandmeid ainult kliendi ostutellimuse täitmiseks ega avalda ostude käigus teatavaks saanud informatsiooni kolmandatele osapooltele, v.a. koostööpartneritele tellimuse kohaletoimetamiseks ja seadusega ettenähtud juhtudel.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad ZIZI veebipoe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid. Vastame rõõmuga kõigile teie küsimustele kirjalikult shop(a)zizi.ee või telefoni teel +372 644 1222. ZIZI Disain OÜ, Vene 12, Tallinn, Eesti.