Hooldus

Kõik ZIZI kodutekstiilid on masinpestavad, samuti on lubatud keemiline puhastus.

Uhiuued ZIZI tekstiilid on eelnevalt tärgeldatud, kuid pesutärklis tuleb paari esimese pesukorraga välja ja kangas muutub pehmemaks. Seepärast soovitame, eriti triikimise hõlbustamiseks, riputada linased kodutekstiilid pärast masinpesu kuivama, neid eelnevalt sirgeks venitades.

Tavalise aurutriikrauaga saab nii pool- kui täislinased tekstiilid ilma suurema vaevata kaunilt sirgeks. Kui teil on kodus triikimiskalander, siis on linaste kodutekstiilide triikimine eriti lihtne. Parima tulemuse saavutate triikides veidi veel niisket toodet.

Kui soovite laudlinu uuesti tärgeldada, soovitame kasutada spray-tärklist, mida müüakse kõigis suuremates peremarketites. Oma kogemusest oskame soovitada, et laudlina on hea siiski enne sirgeks triikida ja alles seejärel pritsida tärgeldusainega, nii saate kauneima tulemuse.

Kuivatamine trummelkuivatis ei ole soovitatav, vähemasti esimestel pesukordadel. Trummelkuivatis võivad linased tekstiilid liigselt kokku tõmbuda, samuti on neid seejärel raskem sirgeks triikida.

pm60HELEDAD TOONID
pm40TUMEDAD TOONID